tweetindex
ES

HZS Středočeského kraje

@HZS_STC · Středočeský, Česká republika · joined 26 Jul 2012

Oficiální Twitter účet HZS Středočeského kraje

11 113Followers
94Following
5 407Posts total
32.2KViews on collected posts

Últimas publicaciones

Požárem je kompletně zasažena hala na drcení plastu a výrobu plastových peletek. Stále platí třetí stupeň požárního poplachu. Nasazeno je 23 jednotek, přes sto hasičů. Obyvatelům okolních obcí je doporučeno nevětrat. Na místo míří chemická laboratoř na měření škodlivin v ovzduší.
6.6K views · 14 likes · 3 reposts · 0 replies Open on X →
Zasahujeme v Rynholci u požáru haly. Vyhlášen je třetí stupeň požárního poplachu. Zasahujeme několika vodními proudy, chráníme okolní budovy. 4.9K views · 36 likes · 3 reposts · 6 replies Open on X →
@HZS_STC @hasici_cr Rudá záře nad Kladnem 14 views · 0 likes · 0 reposts · 0 replies Open on X →
9. září 2026, 8:50, Benešov (BN) K dopravní nehodě domíchávače betonu vyjela profesionální jednotka Benešov a dobrovolné jednotky Benešov a Čerčany. Zamezili jsme úniku provozních kapalin a z preventivních důvodů jsem okolo nádrže instalovali dva sorpční hady. Aby mohla https:/
1.2K views · 16 likes · 0 reposts · 0 replies Open on X →
@hasici_cr 8. září 2026 ve 20:00 byla vyhlášena likvidace požáru. Místo jsme předali zástupci objektu s nařízenou dohlídkou po dobu 48 h. Všechny jednotky se vrátili na své základny. Škoda byla navýšena na 170 milionů korun a příčinou byl zkrat na elektroinstalaci v podstřešním p 232 views · 0 likes · 0 reposts · 0 replies Open on X →
@hasici_cr Dnešní den probíhalo na místě vyšetřování, které vedlo ke zjištění příčiny vzniku požáru prodejny v Kladně. Požár způsobil zkrat na elektroinstalaci v podstřešním prostoru. 374 views · 8 likes · 0 reposts · 0 replies Open on X →
@HZS_STC @hasici_cr Jste dobří.👏🏼 Ještě takhle blízko pumpy + tam mívají venku propan-butanové lahve. 58 views · 1 likes · 0 reposts · 0 replies Open on X →
@hasici_cr 4:53 snížení na II. poplachový stupeň. 1.1K views · 6 likes · 0 reposts · 2 replies Open on X →
@hasici_cr Aktualizace Krátce po druhé hodině ranní se podařilo dostat požár pod kontrolu a mohla být vyhlášena jeho lokalizace. Evakuované osoby se mohly vrátit zpět do svého obydlí. Některé jednotky se vrací zpět na své základny. Protiplynový automobil jel pro náhradní lahve se
0:39
2.7K views · 29 likes · 1 reposts · 1 replies Open on X →
8. září 2026, 0:03, Kladno (KD) Krátce po půlnoci nám byl oznámen požár prodejny Lidl. Již po dojezdu 1. jednotky požární ochrany byly vidět plameny ze střešní konstrukce. Velitel zásahu vyhlásil nejdříve II. stupeň pozárního poplachu a poté III. stupeň. Na místě zasahuje 18 htt
9.5K views · 47 likes · 6 reposts · 6 replies Open on X →
29. srpna 2026, 23:05, Kutná Hora (KH) Na základě více volajících na tísňovou linku vyslal operační důstojník k požáru bytu v 6. patře jednotky požární ochrany z II. poplachového stupně včetně automobilového žebříku a plošiny. Z budovy bylo evakuováno 20 osob a 1 osobu jsme https
2.4K views · 17 likes · 0 reposts · 0 replies Open on X →
28. srpna 2026, 8:58, Stehelčeves (KD) K nahlášenému požáru rodinného domu a sauny v obci Stehelčeves vyslal operační důstojník celý I. stupeň požárního poplachu. Velitel zásahu viděl již cestou k požáru stoupat hustý dým, a proto si nechal povolat další 2 jednotky požární https
1.8K views · 13 likes · 0 reposts · 0 replies Open on X →
26. srpna 2026, 23:11, Spomyšl (ME) Požár dodávkového vozu zlikvidovala profesionalní jednotka z Mělníka společně s dobrovolnými kolegy z jednotky Spomyšl. Hasiči dostali požár pod kontrolu pomocí 1 vysokotlakého a 1 C proudu v dýchací technice. Na závěr jsme vozidlo https://t.co
1.3K views · 14 likes · 0 reposts · 0 replies Open on X →

Frente a cuentas del mismo tamaño

13 publicaciones de los últimos 90 días, junto al rango de 10K–100K seguidores. llega a mucha gente, pero pocos de esos espectadores reaccionan.

Visualizaciones medianas1 319esta cuenta924mediana de 10K–100K
Alcance, %11.87%esta cuenta3.62%mediana de 10K–100K
Interacción, %0.73%esta cuenta1.52%mediana de 10K–100K
MétricaEsta cuentaMediana de 10K–100KProporción
Visualizaciones medianas por publicación1 3199241.43×
Alcance (visualizaciones ÷ seguidores)11.87%3.62%3.28×
Tasa de interacción0.73%1.52%0.48×

Otras cuentas de este rango →   Comparar con otra cuenta →   Cómo se construyen estas referencias →

Growth & engagement

How the posts we collected actually performed: views and reaction rate post by post, what the audience did with them, and where the follower count goes.

Views per post

1.3K27 Aug
1.8K28 Aug
2.4K30 Aug
9.5K8 Sep
2.7K
1.1K
58
374
2329 Sep
1.2K
14
4.9K18 Sep
6.6K

Last 13 collected posts, oldest on the left. The scale is logarithmic: one post can outrun the rest a hundred times over.

Engagement rate per post

1.06%27 Aug
0.73%28 Aug
0.71%30 Aug
0.62%8 Sep
1.13%
0.73%
1.72%
2.14%
0.00%9 Sep
1.38%
0.00%
0.91%18 Sep
0.29%

Reactions — likes, reposts, replies and quotes — divided by views. Median for 10K–100K accounts is 1.52%.

What the audience does

Likes84.8%201 in total
Reposts5.5%13 in total
Replies6.3%15 in total
Quotes0.8%2 in total
Bookmarks2.5%6 in total

Share of every reaction we collected for this account. Replies mean argument, reposts mean endorsement, bookmarks mean the post was worth keeping.

Followers by day

13 Sep

Daily snapshots since 13 Sep 2026; the dashed line is the starting count.

Cuentas similares